Comissions

A l’escola tenim diverses comissions que s’encarreguen de dinamitzar activitats dirigides a la comunitat educativa. Les comissions són grups de treball on famílies, mestres, monitores i personal no docent participen segons les accions que es busquin emprendre.

A principi de curs, l’escola convoca un dia on es reuneixen totes les comissions de forma conjunta per a que hi assisteixi tothom que vulgui participar-hi. Les comissions de l’escola són un dels escenaris idonis per a que les mares i els pares visquin i participin en l’escola. En aquest apartat hi podreu trobar informació de cadascuna d’elles.

Les comissions estan obertes a la participació en qualsevol moment. A continuació teniu els contactes per si hi voleu contactar.

Biblioteca:

  • Sara Pañella: sarap@patronatdomenech.cat
  • Àngela Cruanyes: angelac@patronatdomenech.cat

Festes:

  • Olga Àlvarez: olgaa@patronatdomenech.cat
  • Cristina Soto: cristinas@patronatdomenech.cat
  • Xantal Ramon: xantalr@patronatdomenech.cat

No a les retallades:

  • Núria Marron: nuria.marron@gmail.com
  • Belén Tascón: belen.tascon@gmail.com
  • Ma. José Blanco: maria.blanco@barcelonactiva.es
  • Cristina Olivan:
  • Margalida Ramis: wideta@hotmail.com

Revista:

  • Àngels Esterri: angels.segon@gmail.com
  • Cesc Noguera: cesc.tercer@gmail.com
  • Neus Chamorro: neuschamorro@gmail.com
  • Imma Vicente: mermelart@gmail.com
  • Lourdes Freixa: lourdesfreixa@gmail.com

Solidaritat:

  • Cesc Noguera: cescn@patronatdomenech.cat
  • Ma. José Plou: mariajose@patronatdomenech.cat
  • Belén Aréchaga: belena@patronatdomenech.cat
  • Laura Coll : lauracolliplanas@gmail.com
  • Rosaria Arbore: rosariaarbore@hotmail.com

Web:

  • Ma. José Plou: mariajose@patronatdomenech.cat
  • Teresa Montenegro: teresam@patronatdomenech.cat
  • Àngela Cruanyes: angelac@patronatdomenech.cat
  • Jordi Fresquet: jfresquet@gmail.com
  • Meritxell Torné: meritxell74@yahoo.com

Extraescolars:

  • M. José Plou: mariajose@patronatdomenech.cat
  • Denise Gonzàlez: deniseg@patronatdomenech.cat
  • Crea i Creix: creaicreix@creaicreix.net
  • Isabel Tur: nilpomarol@yahoo.es
  • Rosa Casas: casas_mr@hotmail.com

Temps de Migdia:

  • Àngela Cruanyes: angelac@patronatdomenech.cat
  • Crea i Creix : creaicreix@creaicreix.net
  • Gemma Aragall: garagall.o@tv3.cat
  • Marta Laparra: grocmarlan@gmail.com
  • Sílvia Saula: silviasaula.23@gmail.com
  • Clàudia Guillem:  claudiagp@gmail.com